Novinky

Sezóna 19/2018/1917/1816/1715/1614/1513/14

První turnaj v novém roce

30.12.2019 13.46 | Sev

Hned druhý víkend v novém roce můžeme vidět finálovou skupinu F1 i skupinu F2 na třech pořadatelských místech. BŠ, Sokol Pražský a Kladno, druhá skupina Dubeč, Radotín a Vyšehrad.

celý článek »

 

Co ukázal první turnaj?

19.12.2019 15.50 | Sev

Čelo tabulky skupiny F1 je velmi vyrovnané a tím i první 4 pražské týmy. To samé by se dalo říci i o skupině F2, kde čelo tabulky je vyrovnané. 
Do konce soutěže zbývají 4 turnaje a spousta zápasů.

celý článek »

 

1. turnaj

15.11.2019 17.14 | Sev

Po odehrání 2 KT se skupiny se rozdělují na F1 a F2 a zde je konečné rozdělení:

Skupina F1:
USK Praha, Basket Poděbrady, BA Sparta, BK Kladno, BŠ Tygři Praha, Sokol Pražský

Skupina F2:
Jižní Supi, NBK Praha, Sokol Kbely, Sokol Vyšehrad, Sokol Dubeč, BA Radotín

Pořadateli 1.turnaje jsou: F1 - USK Praha, Basket Poděbrady
                                     F2 - Jižní Supi, NBK Praha 

celý článek »

 

Rozdělení do skupin F1 a F2

12.11.2019 13.46 | Sev

Víkend 9.-10.11. rozhodl o rozdělení týmů do skupin po 6-ti účatnících, když z každé ze 3 základních skupin postupovali první dva týmy do lepší skupiny F1. Ostatní týmy na 3. a 4. místě v základní skupině se utkají ve skupině F2. 

Skupina F1:
USK Praha, Basket Poděbrady, BA Sparta, BK Kladno, BŠ Tygři Praha, Sokol Pražský

Skupina F2:
Jižní Supi, NBK 2007, Sokol Kbely, Sokol Vyšehrad, Sokol Dubeč, BA Radotín

celý článek »

 

Stránka 1 2 | >>

Pozvánka

Přebor Prahy
2. turnaj 
11. - 12.1. 2020

Pořadatelé F1:
BŠ Praha
Sokol Pražský
BK KLadno
Pořadatelé F2:
Sokol Dubeč
BA Radotín
Sokol Vyšehrad

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Basketbalová škola Praha
2. Sokol Kbely
3. Jižní Supi
4. BA Sparta
5. NBK Praha 2006 
6. USK Praha 
7. Sokol Pražský
8. Sokol Vyšehrad
9. Basket Poděbrady
10. BA Radotín
11. Sokol Dubeč
12. BK Kladno

 

 

 

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

67%

NE

 

33%

| celkový počet hlasů: 12 |