Kontakty

Starší minižáci 2011:

TJ Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: renata.severova@seznam.cz
www: spbasket.cz

TJ Sokol Dubeč
organizační pracovník: Tomáš Michalík
adresa: Balzamínová 596, Květnice, 250 84
e-mail: tomas-michalik@seznam.cz
www: http://www.sokoldubec.cz

Sokol Kbely 
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Štefánikova 17/27, Praha 5, 150 00
mobil: 724 055 655
e-mail: grusa@volny.cz
www: basketkbely.cz

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: jan.pragr@uskpraha.cz
http:// www.uskpraha.cz

Tygři Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz
http:// www.basketbalova-skola.cz

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

Jižní Supi
organizační pracovní: David Váňa
adresa: Rižská 1491/4, Praha 15, 10200
mobil: 739 525 591
e-mail: david.vana@valeo.com
http:// www.jiznisupi.cz

BA Sparta
organizační pracovník: Hana Šmídková
adresa: Tomanova 82, Praha 6, 16900
mobil: 777 054 077
e-mail: hana.smidkova@seznam.cz
www: e-mail: organizace.basparta@gmail.com

Basketbal Kunratice
organizační pracovník: Mgr. Martin Skýva
adresa: Bělčická 2821/4, Praha 4, 141 00
mobil: 723 911 231
e-mail: skyva@dumum.cz

PORG Basket
organizační pracovník: Claudie Posuchová
adresa: ZŠ Pod Krčským lesem 25, Praha 4, 142 00
mobil: 736 410 003
e-mail: posuchova@novyporg.cz

BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail: adamperinka@yahoo.com

SK Velká Ohrada
organizační pracovník: Robert Shweiki
adresa: Kurzova 26/2199, Praha 13, 155 00
mobil: 725 295 404

 

Sokol Žižkov Cubs
organizační pracovník: Radek Hušák
adresa: Koněvova 19, Praha 3, 130 00
mobil: 606 655 949
e-mail: rhus19@seznam.cz

Pozvánka

3. turnaj
24. -25.2. 2024

Pořadatelé F1: 
Sokol Pražský
BA Sparta
USK Praha
Tygři Praha

Skupina F2:
PORG Basket
SK Velká Ohrada

 

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Tygři Praha
2. TJ Sokol Dubeč
3. Sokol Kbely
4. USK Praha B
5. Sokol Žižkov cubs
6. USK Praha A
7. PORG Basket
8. BA Radotín
9. Sokol Vyšehrad
10. Basketbal Kunratice
11. T. J. Sokol Pražský
12. BA Sparta
13. Jižní Supi
14. SK Velká Ohrada

 

 

 

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

64%

NE

 

36%

| celkový počet hlasů: 14 |