Kontakty

Starší minižáci 2010:

TJ Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: renata.severova@seznam.cz
www: spbasket.cz

TJ Sokol Dubeč
organizační pracovník: Richard Walter
adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10, 10700
mobil: 724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz
www: http://www.sokoldubec.cz

Sokol Kbely 
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Štefánikova 17/27, Praha 5, 150 00
mobil: 724 055 655
e-mail: grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: jan.pragr@uskpraha.cz
http:// www.uskpraha.cz

Tygři Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz
http:// www.basketbalova-skola.cz

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

Jižní Supi U13
organizační pracovní: David Váňa
adresa: Rižská 1491/4, Praha 15, 10200
mobil: 739 525 591
e-mail: david.vana@valeo.com
http:// www.jiznisupi.cz

BA Sparta
organizační pracovník: Hana Šmídková
adresa: Tomanova 82, Praha 6, 16900
mobil: 777 054 077
e-mail: hana.smidkova@seznam.cz
www: www.basparta.cz

Kačeři U13
organizační pracovník: Ing. Pavel Matys
adresa: Pod Dálnicí 1282, Praha 4, 14000
mobil: 728703218
e-mail: adm.nle@seznam.cz

BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail: adamperinka@yahoo.com

BK Kralupy junior
organizační pracovník: Radana Hniličková
adresa: Ješovice 57, Liběchov, 277 21
telefon: 775 339 287
mobil: 604 339 287
e-mail: bkkralupyjunior@gmail.com

 

Pozvánka

5. turnaj 18. - 19.2.

Pořadatelé:

F1:
BA Sparta
USK Praha
Sokol Pražský
BA Radotín

F2:
Sokol Kbely
Kralupy junior
Sokol Vyšehrad

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Tygři Praha
2. Sokol Kbely
3. Jižní Supi U13
4. BA Sparta
5. USK Praha
6. Kačeři U13
7. Sokol Pražský
8. Sokol Vyšehrad
9. BK Kralupy junior
10. BA Radotín
11. TJ Sokol Dubeč
12. Tygři Praha B

 

 

 

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

64%

NE

 

36%

| celkový počet hlasů: 14 |