Pozvánky na předposlední turnaj

06.03.2019 19.03 | Sev | 664 přečtení

O víkendu 16,.-17.3. se odehraje F1 a F2 na těchto místech:

F1: Sokol Pražský, BČ Praha, BA Sparta

F2: BK Kunratice, BK Kladno, PORG, Sokol Vyšehrad

Zde jsou pozvánky:

F1: Sokol Pražský, BŠ Praha, BA Sparta

SOKOL PRAŽSKÝ

Sobota 16. 3. 2019
10:00 USK Praha - Sokol Pražský
11:45 Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely
13:30 USK Praha - TJ Sokol

Místo: Žitná 42, Praha 2

BA SPARTA

Neděle

17.3. 2019 Hala Kuncova

Pražský Přebor

starší minižáci

13:00

72.

Sokol Kbely -BA Sparta

 

Pražský Přebor

starší minižáci

14:40

75.

Jižní Supi – Sokol Pražský

 

Pražský Přebor

starší minižáci

16:20

79.

USK Praha – BŠ Tygři Praha

 

Utkání se hrají v  hala Kuncova 1580/1, Praha 5!

 

BŠ PRAHA

Sobota 16. 3. 2019
11:30  Jižní Supi – BŠ Tygři Praha            
13:00  Jižní Supi – BA Sparta
14:30  BŠ Tygři Praha – BA Sparta

Místo: SH Jeneč, Lidická 210

F2: Sokol Vyšehrad, Porg Basket, BK Kladno, BK Kunratice

SOKOL VYŠEHRAD

Neděle 17. 3. 2019
12:00  BK Kunratice - BK Kladno
182  13:40 BK Kladno - Sokol Vysehrad
177  15:20 BK Kunratice - NBK Praha
173. 17:00 NBK Praha - Sokol Vysehrad

Místo:  hala VYTON (Rasinovo nabrezi 24, PRAHA 2, 12000

 

BK KUNRATICE

Sobota:  16. března 2019

Soutěž

Kategorie

Čas

Č.

Utkání

Pražský přebor

Starší minižáci

10:00

198

BK Kunratice DDM P10 – Porg Basket

Pražský přebor

Starší minižáci

11:45

192

Porg Basket – Sokol Vyšehrad

Pražský přebor

Starší minižáci

13:30

190

Sokol Vyšehrad – BK Kunratice

 

Místo:  hala Sokola Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2

BK KLADNO

Sobota 16. 3. 2019
09:00     SoDoPo Štíři – BK Kladno
10:45     SoDoPo Štíři – NBK Praha 2006
12:30     NBK Praha 2006 – Žižkov Falcons
14:15     Žižkov Falcons – BK Kladno

Místo: Tělocvična 5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno, 272 04.

 

zpět do novinek

Pozvánka

3. turnaj
24. -25.2. 2024

Pořadatelé F1: 
Sokol Pražský
BA Sparta
USK Praha
Tygři Praha

Skupina F2:
PORG Basket
SK Velká Ohrada

 

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Tygři Praha
2. TJ Sokol Dubeč
3. Sokol Kbely
4. USK Praha B
5. Sokol Žižkov cubs
6. USK Praha A
7. PORG Basket
8. BA Radotín
9. Sokol Vyšehrad
10. Basketbal Kunratice
11. T. J. Sokol Pražský
12. BA Sparta
13. Jižní Supi
14. SK Velká Ohrada

 

 

 

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

64%

NE

 

36%

| celkový počet hlasů: 14 |