PP U11 2016/2017

01.05.2017 22.14 | hor | 880 přečtení

V první oficiální soutěži hráčů ročníku 2006 získal titul přeborníka Prahy tým Basketbalové školy Praha o 1 výhru před BA Spartou. Oba týmy si zajistily právo startovat na Národním finále v Pardubicích.

tabulka
1. Basketbalová škola Praha 18 17 1 1424:492 35
2. BA Sparta 18 16 2 1320:508 34
3. TJ Sokol Pražský 18 13 5 927:614 31
4. Sokol Kbely 18 11 7 952:802 29
5. USK Praha 18 10 8 1044:721 28
6. TJ Sokol Dubeč 18 9 9 832:887 27
7. NBK Praha 2006 18 8 10 956:787 26
8. BK Kladno 18 4 14 672:1201 22
9. Sokol Vyšehrad 18 1 17 325:1133 19
10. Sokol Žižkov 18 1 17 311:1618 19
1. TJ Sokol Dubeč - BK Kladno 70:37 (23:12 37:21 54:28)
2. Sokol Kbely - NBK Praha 2006 14:104 (4:25 10:39 14:63)
3. Sokol Pražský - BŠ Praha 39:54 (16:18 27:28 33:39)
4. USK Praha - Sokol Žižkov 111:12 (24:4 61:8 81:10)
5. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 80:21 (16:8 35:16 43:21)
6. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 52:12 (13:5 30:8 46:10)
7. Sokol Žižkov - BA Sparta 16:98 (2:16 2:49 14:65)
8. BŠ Praha - USK Praha 60:43 (11:21 32:25 43:37)
9. NBK Praha 2006 - Sokol Pražský 40:43 (19:6 30:24 36:34)
10. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 47:39 (4:10 23:16 35:23)
11. Sokol Kbely - BK Kladno 45:30 (6:10 28:17 36:28)
12. Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 36:31 (3:4 11:16 24:18 )
13. USK Praha - NBK Praha 2006 41:44 (12:5 25:18 37:29)
14. BA Sparta - BŠ Praha 49:61 (16:8 26:29 33:43)
15. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 43:15 (16:7 25:11 38:15)
16. BK Kladno - Sokol Žižkov 94:22 (16:8 26:2 20:11 32:1)
17. BŠ Praha - Sokol Vyšehrad 89:9 (32:2 53:2 69:7)
18. NBK Praha 2006 - BA Sparta 35:48 (9:9 17:21 31:29)
19. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 45:46 (6:12 21:26 31:39)
20. Sokol Kbely - Sokol Pražský 57:29 (14:7 31:17 42:23)
21. Sokol Pražský - BK Kladno 82:37 (21:9 45:11 62:29)
22. USK Praha - Sokol Kbely 38:43 (12:10 18:16 32:30)
23. BA Sparta - TJ Sokol Dubeč 82:15 (30:4 46:10 66:15)
24. Sokol Vyšehrad - NBK Praha 2006 12:82 (0:34 8:52 10:71)
25. Sokol Žižkov - BŠ Praha 0:134 (0:35 0:72 0:105)
26. BK Kladno - BŠ Praha 22:105 (3:33 12:57 16:80)
27. NBK Praha 2006 - Sokol Žižkov 84:1 (34:0 47:1 65:1)
28. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 39:26 (17:0 22:8 34:18)
29. Sokol Kbely - BA Sparta 23:64 (3:16 11:28 15:48)
30. Sokol Pražský - USK Praha 39:27 (11:7 26:18 34:18)
31. USK Praha - BK Kladno 95:33 (31:4 43:24 71:30)
32. BA Sparta - Sokol Pražský 46:38 (16:16 22:25 31:33)
33. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 15:50 (6:8 8:29 10:34)
34. Sokol Žižkov - TJ Sokol Dubeč 16:105 (10:23 12:67 16:85)
35. BŠ Praha - NBK Praha 2006 86:22 (21:8 43:14 59:22)
36. BK Kladno - NBK Praha 2006 6:100 (2:22 0:26 0:20 4:32)
37. TJ Sokol Dubeč - BŠ Praha 21:101 (4:26 7:50 19:75)
38. Sokol Kbely - Sokol Žižkov 97:5 (16:0 48:0 71:5)
39. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 51:6 (18:2 31:4 45:4)
40. USK Praha - BA Sparta 35:85 (14:28 15:52 23:71)
41. BA Sparta - BK Kladno 67:29 (9:7 32:13 43:21)
42. Sokol Vyšehrad - USK Praha 13:92 (4:21 8:39 11:65)
43. Sokol Žižkov - Sokol Pražský 6:124 (4:26 4:68 6:99)
44. BŠ Praha - Sokol Kbely 67:36 (19:10 33:22 51:32)
45. NBK Praha 2006 - TJ Sokol Dubeč 46:53 (18:12 26:16 40:30)
46. BK Kladno - TJ Sokol Dubeč (38:58) (10:17 18:30 28:44)
47. NBK Praha 2006 - Sokol Kbely 41:86 (9:16 17:43 34:60)
48. BŠ Praha - Sokol Pražský 39:40 (7:14 20:16 27:28)
49. Sokol Žižkov - USK Praha 19:79 (5:10 7:37 15:49)
50. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 16:88 (6:19 12:43 14:67)
51. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 37:49 (13:9 20:22 31:28)
52. BA Sparta - Sokol Žižkov 123:15 (44:2 59:4 93:14)
53. USK Praha - BŠ Praha 41:56 (9:19 17:32 35:44)
54. Sokol Pražský - NBK Praha 2006 42:29 (13:10 26:15 38:23)
55. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 81:34 (20:5 44:10 55:15)
56. BK Kladno - Sokol Kbely 43:74 (14:14 22:37 38:50)
57. TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský 28:44 (4:15 12:24 16:35)
58. NBK Praha 2006 - USK Praha 34:42 (8:10 24:20 28:35)
59. BŠ Praha - BA Sparta 44:43 (9:8 25:19 40:27)
60. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 31:30 (12:4 15:14 27:24)
61. Sokol Žižkov - BK Kladno 24:56 (6:6 12:27 12:33)
62. Sokol Vyšehrad - BŠ Praha 7:69 (2:26 3:41 7:53)
63. BA Sparta - NBK Praha 2006 80:14 (23:2 40:8 56:12)
64. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 47:28 (16:7 25:16 41:22)
65. Sokol Pražský - Sokol Kbely 50:39 (14:7 24:14 34:26)
66. BK Kladno - Sokol Pražský 20:69 (3:20 12:25 14:47)
67. Sokol Kbely - USK Praha 65:49 (13:13 22:29 41:45)
68. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 35:70 (11:18 17:38 27:54)
69. NBK Praha 2006 - Sokol Vyšehrad 54:22 (9:7 19:11 40:13)
70. BŠ Praha - Sokol Žižkov 126:8 (27:2 64:2 90:8)
71. BŠ Praha - BK Kladno 76:25 (16:0 39:6 56:17)
72. Sokol Žižkov - NBK Praha 2006 38:87 (6:19 19:39 33:68)
73. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 19:77 (2:34 9:38 11:58)
74. BA Sparta - Sokol Kbely 58:22 (14:6 28:12 40:15)
75. USK Praha - Sokol Pražský 61:43 (12:7 29:23 47:27)
76. BK Kladno - USK Praha 28:78 (9:8 17:35 26:55)
77. Sokol Pražský - BA Sparta 26:59 (4:17 7:33 21:39)
78. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 85:7 (25:0 46:2 71:4)
79. TJ Sokol Dubeč - Sokol Žižkov 79:22 (24:6 38:10 67:16)
80. NBK Praha 2006 - BŠ Praha 37:77 (8:23 17:46 25:62)
81. NBK Praha 2006 - BK Kladno 65:49 (8:15 35:20 48:41)
82. BŠ Praha - TJ Sokol Dubeč 99:20 (24:1 40:8 84:10)
83. Sokol Žižkov - Sokol Kbely 40:66 (11:21 20:32 26:59)
84. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 14:50 (5:9 11:19 13:34)
85. BA Sparta - USK Praha 58:39 (14:13 27:18 43:23)
86. BK Kladno - BA Sparta 24:122 (9:26 9:59 20:87)
87. USK Praha - Sokol Vyšehrad 80:16 (18:2 40:6 60:10)
88. Sokol Pražský - Sokol Žižkov 82:21 (24:6 46:8 58:17)
89. Sokol Kbely - BŠ Praha 30:81 (8:28 14:46 24:70)
90. TJ Sokol Dubeč - NBK Praha 2006 (47:38) (16:6 32:22 40:30)

zpět do novinek

Pozvánka

5. turnaj 
2. - 3.3. 2024
Pořadatelé:
USK Praha
Tygři Praha
BA Radotín
Sokol Pražský
PORG Basket
Jižní Supi

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Tygři Praha 
2. BA Sparta 
3. Sokol Pražský 
4. Sokol Kbely 
5. USK Praha 
6. PORG Basket
7. TJ Sokol Dubeč
8. BA Radotín
9. Jižní Supi

Anketa

Na co se nejvíce těšíš?

na tréninky

 

29%

na zápasy

 

29%

na turnaje

 

29%

na kamarády

 

14%

| celkový počet hlasů: 7 |