Známe výsledky Národních finále a Festivalů

24.05.2022 14.32 | Sev | 160 přečtení

Další sezóna u konce a s tím i vyvrochlení sezóny, která jsou v podobě Národních finále a pro ty, kteří se neprobojují na NF, tak Festivaly.

V příloze najdete výsledky všech kategorií, včetně odkazu na závěrečné zprávy delegátů ČAMBU.

Všem gratuluji k zisku medailí a přeji do další sezóny novou energii a chuť do dalších výher!!!

VŠEM TRENÉRŮM HODNĚ SIL DO DALŠÍ SEZÓNY A VELKÉ DÍKY, ŽE SE DĚTEM VĚNUJETE!!!

 

KATEGORIE U13 Národní Finále

DÍVKY - BŠ Tygři Praha

1.      USK PRAHA

2.      SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

3.      ŠBK SADSKÁ

4.      SBŠ OSTRAVA

5.      BASKET SLOVANKA

6.      BK STRAKONICE

7.      SLAVOJ BK LITOMĚŘICE

8.      DBaK PLZEŇ

9.      BŠ TYGŘI PRAHA

10.  OSK OLOMOUC

11.  BK ŽABINY

12.  BK STUDÁNKA PARDUBICE

CHLAPCI – BK DĚČÍN

1.      NH OSTRAVA

2.      VÁLEČNÍCI DĚČÍN

3.      USK PRAHA

4.      BK PARDUBICE

5.      BŠ TYGŘI PRAHA

6.      LEVHARTI CHOMUTOV

7.      BK KLATOVY

8.      SNAKES OSTRAVA

9.      BA NYMBURK

10.  BCM OLOMOUC

11.  TYGŘI BRNO

12.  TIGERS Č. BUDĚJOVICE

Festival

CHLAPCI – Sojky Pelhřimov

1.      SOKOL PRAŽSKÝ

2.      JISKRA KYJOV

3.      SOKOL DUBEČ

4.      ŽĎÁR N/S

5.      BK OPAVA

6.      BA SPARTA

7.      SOKOL PODOLÍ

8.      KRÁLOVŠTÍ SOKOLI

9.      BK BRANDÝS N/L

10.   BK SOJKY PELHŘIMOV

11.  BK TÁBOR

12.  BK LOKO PLZEŇ

KATEGORIE U12 Národní Finále

DÍVKY – BK Studánka Pardubice

1.      ŠBK SADSKÁ

2.      BASKET SLOVANKA

3.      BŠ TYGŘI PRAHA

4.      SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

5.      STUDÁNKA PARDUBICE

6.      ŽABINY BRNO

7.      SLOVAN LITOMĚŘICE

8.      SBŠ OSTRAVA

9.      BSK TJ JIČÍN

10.  BK STRAKONICE

11.  DBaK PLZEŇ

12.  STRABAG ZLÍN

CHLAPCI – BK Žďár n/S.

1.      NH OSTRAVA

2.      BK DĚČÍN

3.      SK UP BCM OLOMOUC

4.      SOKOL SRŠNI PÍSEK

5.      BK ŽDÁR N/S

6.      BK BRANDÝS N/L

7.      BŠ TYGŘI PRAHA

8.      BK VIVIDBOOKS PARDUBICE

9.      POINTER FRÝDEK-MÍSTEK

10.  BK KLATOVY

11.  TYGŘI BRNO

12.  TIBERS Č. BUDĚJOVICE

Festival

DÍVKY – TJ Slovan Varnsdorf

1.      HB BASKET

2.      SOKOL NUSLE

3.      VÁLEČNICE DĚČÍN

1.      BK KLATOVY

CHLAPCI – BK Snakes Ostrava

1.      BK SNAKES OSTRAVA

2.      SOKOL DUBEČ

3.      BK LEVHARTI CHOMUTOV

4.      BC KOLÍN

5.      STRABAG ZLÍN

6.      BK SKOKANI

7.      BK LOKO PLZEŇ

8.      SKB ROKYCANY

KATEGORIE U11 Národní Finále

DÍVKY - BK Děčín

1.      SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

2.      STUDÁNKA PARDUBICE

3.      BC BENEŠOV

4.      BK BLANSKO

5.      BŠ TYGŘI PRAHA

6.      USK PRAHA

7.      SBŠ OSTRAVA

8.      DBaK PLZEŇ

9.      VÁLEČNÍCE DĚČÍN

10.  BK STRAKONICE

11.  LEVHARTICE CHOMUTOV

12.  BK MOHELNICE

CHLAPCI – Brandýs n/L.

1.      BŠ TYGŘI PRAHA

2.      BK BRANDÝS N/L

3.      BK VIVIDBOOKS PARDUBICE

4.      NH OSTRAVA

5.      USK PRAHA

6.      ŽDÁR N/S.

7.      VÁLEČNÍCI DĚČÍN

8.      SOKOL SRŠNI PÍSEK

9.      ORLI PROSTĚJOV

10.  BA NYMBURK

11.  LOKO PLZEŇ

12.  BASKETPOIT FRÝDEK-MÍSTEK

 MIX
mix - BK Litomyšl

1.      BK KLATOVY

2.      SKB ROKYCANY

3.      BK TEPLICE

4.      ADFORS LITOMYŠL

5.      BA SPARTA

6.      SK RONOCAR PODOLÍ

7.      BASKET KOHOUTI BABICE

8.      SOKOL VYŠEHRAD

9.      JISKRA KYJOV

10.  BC VYSOČINA

11.  TIBERS Č. BUDĚJOVICE

12.  SBŠ TŘINEC

Zprávy delegátů ČAMB najdete na stránkách ČBF –

 https://cbf.cz.basketball/zaverecne-zpravy-z-mcr-a-nf-2022/a13690

zpět do novinek

Pozvánka

Pohár PBS 3:3
Neděle 19.2.2023

Špunti roč. nar. 2013
2. setkání 

Přebor Prahy U11-U13
Starší minižáci
3. turnaj 3. - 4. 12.
Mladší minižáci
3. turnaj 10. - 11.12.
Nejmladší minižáci
2. turnaj 26.-27.11.
Starší minižákyně
3. turnaj 10. - 11.12.
Mladší minižákyně
3. turnaj 3. - 4. 12.
Nejmladší minižákyně
2. turnaj 26.-27.11.

 

Anketa

Které soutěže byly letos pro tebe?

Přebor Prahy

 

13%

Pohár PBS ve hře 3:3

 

19%

Špunti

 

69%

| celkový počet hlasů: 16 |

další ankety