Kontakty

TJ Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz
www:www.spbasket.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz

www: www.basketbalova-skola.cz

 

NBK Praha 2007
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Hana Šmídková
adresa: Tomanova 82, Ptaha 6, 16900
mobil:777 054 077
e-mail: 
hana.smidkova@seznam.cz
www: www.basparta.cz

Sokol Kbely 
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa:Stroupežnického 2328, Praha 5, 150 00
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www:
www.basketkbely.cz


Jižní Supi
organizační pracovní: David Váňa 

adresa: Rižská 1491/4, Praha 15,10200
mobil: 739 525 591
e-mail: david.vana@valeo.com
www: www.jiznisupi.cz


BK Kladno
organizační pracovník: Zbyněk Žák
adresa: Holandská 2477, Kladno, 272 01
e-mail: zaci@upcmail.cz


Basket Poděbrady
organizační pracovník: Ing. Tomáš Benda
adresa:Fügnerova 30, Poděbrady, 29001
mobil: 724 503 932
e-mail: benda.basket@seznam.cz


TJ Sokol Dubeč
organizační pracovník: Richard Walter
adresa:Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10, 10700
mobil: 724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz
www: www.sokoldubec.cz


BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa:Zderazská 729, Praha 5, 15300
mobil: 602 214 942
e-mail: adamperinka@yahoo.com

Pozvánka

Přebor Prahy
1. kvalifikační turnaj 
12. - 13. 10. 2019

Pořadatelé:
NBK Praha 2007
Sokol Kbely
Sokol Pražský

Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Basketbalová škola Praha
2. Sokol Kbely
3. Jižní Supi
4. BA Sparta
5. NBK Praha 2006 
6. USK Praha 
7. Sokol Pražský
8. Sokol Vyšehrad
9. Basket Poděbrady
10. BA Radotín
11. Sokol Dubeč
12. BK Kladno

 

 

 

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

64%

NE

 

36%

| celkový počet hlasů: 11 |