Kontakty

Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz 
www:
www.spbasket.cz

 

BŠ Praha
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: 
michalkovapetra@seznam.cz
www:
www.basketbalova-skola.cz


BA Sparta 
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

Sokol Kbely
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Stroupežnického 2328, Praha 5, 15000
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz

 

NBK Praha 2008
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

Žižkov Falcons
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

 

Sokol Dubeč
organizační pracovník: Richard Walter

adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10, 10700

mobil: 724 689 015

e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz

www: www.sokoldubec.cz


PORG Basket
organizační pracovník: Claudie Posuchova
adresa: ZŠ Pod Krčským lesem 25, Praha 4,14200
mobil: 736 410 003
e-mail: p
osuchova@novyporg.cz


Velká Ohrada
organizační pracovník: Kateřina Fraiová

adresa: Přeučilova 2735/3, Praha 5,15500
mobil: 7773 932 301
e-mail:k.mehed@seznam.cz


Pozvánka

Přebor Prahy
1. kvalifikační turnaj 
5. - 6. 10. 2019

Pořadatelé:
Sokol Dubeč
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha



Aktuálně

Přihlášené týmy:

1. Basketbalová škola Praha
2. BA Sparta
3. Sokol Pražský
4. Sokol Kbely
5. USK Praha
6. NBK Praha 2008
7. PORG Basket
8. Sokol Vyšehrad
9. Velká Ohrada
10. Žižkov Falcons
11. Sokol Dubeč

 

Anketa

Trénuješ individuálně o prázdninách?

ANO

 

63%

NE

 

38%

| celkový počet hlasů: 8 |