Zhodnocení Špuntů 2017-18

Minulý rok touto dobou jsme s Radkem Lochmanem a Vojtou Svobodou dávali dohromady nápady na nový projekt Špunti, nikdo z nás netušil kolik práce navíc nás čeká a zda bude mít toto vynaložení energie smysl.

Mělo a 100%!!!

Velké poděkování patří našim pomocníkům, mým odchovancům Sokola Pražského od mini, jmenovitě Michalu Kačabovi, Michaelu Hartigovi a Martinu Němcovi, bez jejich pomoci bychom takto velkou akci po 3x nemohli uspořádat. Nejde pouze o pomoc přímo na samotné akci, ale i mimo - např. dovézt a odvézt pomůcky a koše, smontovat koše...

Co mě potěšilo osobně je to, s jakou empatií k dětem přistupovali, v jejich věku ne zcela běžná věc.
Poděkování také patří předsedovi PBS, Martinu Kučerovi, že nám věřil, že projekt rozjedeme, uspořádáme a bude mít smysl!
Poděkovat se patří také Jirkovi Novotnému za ochotu zapůjčení košů z ČBF.

S děkováním na konec, i když by mělo být na začátku patří především trenérům a trenérkám, že se takto malým dětem věnují, vím co je to za trpělivou práci, která ale přináší zpětnou vazbu. Poděkování patří také rodičům, že své děti přivedli ke sportu a především neúnavně podporují v hledišti, fandí jim. Věřím, že děti to hodně vnímají a pomáhá jim to v prosazování se v kolektivu.

A teď trochu čísla:

1. setkání 165 dětí -  19 týmů
2. setkání 187 dětí -  21 týmů
3. setkání 196 dětí -  22 týmů

Nejen po ohlasech trenérů hodnotíme 1. ročník Špuntů jako povedený. Rádi bychom pokračovali i v příštím roce a to především proto, že je vidět, že tato práce pro děti má smysl. Jejich nadšení, soutěživost, radost, či naopak smutek, to se nedá ničím nahradit. 
Na úplný závěr bych si moc přála, aby trenéři měli stejný přístup k oraganizaci akce, jako máme my a neodhlašovali se nám na poslední chvíli. Naruší to program pro všechny zúčastněné děti. Setkali jsme se ale několikrát se skvělým přístupem trenérů. Např. naposledy Porg měl málo dětí, domluvili se s Wizardem a ty jim děti půjčily! Vždy se najde domluva. A to je naše vize, dělat akci pro děti, žádné výsledky, žádná prestiž!

Těšíme se na Vás opět příští rok :)

Renata Severová
Radek Lochman
Vojta Svoboda

Pozvánka

3:3 Pohár PBS
1. TJ Sokol Dubeč
2. BŠ Praha B - kluci
3. PORG Basket A

ŠPUNTI - U10

setkání pro sezónu 2018/2019 skončila

Starší minižákyně 2006 U13

1. HB Basket
2. BŠ Praha
3. Basket Slovanka

Starší minižáci 2006 - U13

1. BŠ Praha
2. Sokol Pražský
3. BA Sparta

Mladší minižákyně 2007 - U12

1. BA Sparta
2. USK Praha
3. HB Basket

Mladší minižáci 2007 - U12

1. USK Praha
2. BA Sparta
3. BŠ Praha

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

1. BŠ Praha
2. HB Basket
3. USK Praha

Nejmladší minižáci 2008 - U11

1. USK Praha
2. BA Sparta
3. Sokol Pražský

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

73%

ne

 

20%

těsně unikla

 

8%

| celkový počet hlasů: 40 |

další ankety