Kluby dívky

 

Starší minižákyně 2006:

 

HB Basket
organizační pracovník: Hana Brejlová
adresa: Petržílkova 2261/24, Praha 5, 150 00
mobil: 736 673 909
e-mail: hbbasket@hbbasket.cz
www: www.hbbasket.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Simon Bytel
adresa: Nad Královskou oborou 51, Praha 7, 170 00
mobil: 728 634 341
e-mail: simon.bytel@uskbasket.cz
www.uskbasket.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz
www: www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Nobiles Nusle
organizační pracovník: Michala Ferbasová
adresa: Krupská 5, Praha 10, 100 00
telefon: 721 451 188
mobil: 721 451 188
e-mail: misaferbasova@gmail.com

 

Basket Slovanka
organizační pracovník: Lenka Svatoňová
adresa: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8, 182 00
mobil: 602 872 517
e-mail: bs@basketslovanka.cz

 


Mladší minižákyně 2007:

 

HB Basket
organizační pracovník: Hana Brejlová
adresa: Petržílkova 2261/24, Praha 5, 150 00
mobil: 736 673 909
e-mail: hbbasket@hbbasket.cz
www: www.hbbasket.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Simon Bytel
adresa: Nad Královskou oborou 51, Praha 7, 170 00
mobil: 728 634 341
e-mail: simon.bytel@uskbasket.cz
www.uskbasket.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz
www: www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Basket Slovanka
organizační pracovník: Lenka Svatoňová
adresa: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8, 182 00
mobil: 602 872 517
e-mail: bs@basketslovanka.cz

 

Basket Říčany
organizační pracovník: Irena Šmolcnopová
adresa: Wolkerova 2100, Říčany, 251 01
mobil: 777 788 629
e-mail: irena.s@mybox.cz
www: www.skslunecko.cz

 

BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00mobil: 602 214 942
e-mail: adamperinka@bkradotin.cz

 

Nejmladší minižákyně 2008:

 

HB Basket
organizační pracovník: Hana Brejlová
adresa: Petržílkova 2261/24, Praha 5, 150 00
mobil: 736 673 909
e-mail: hbbasket@hbbasket.cz
www: www.hbbasket.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Simon Bytel
adresa: Nad Královskou oborou 51, Praha 7, 170 00
mobil: 728 634 341
e-mail: simon.bytel@uskbasket.cz
www.uskbasket.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz
www: www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Basket Slovanka
organizační pracovník: Lenka Svatoňová
adresa: ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8, 182 00
mobil: 602 872 517
e-mail: bs@basketslovanka.cz

 

Sokol Žižkov
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

 

BC Wizards DDM P10
organizační pracovník: Markéta Malinová
adresa: Stiborova 2, Olomouc, 779 00
mobil: 739 351 051
e-mail: marketa.mali@email.cz

 

 

 

Pozvánka

3:3 Pohár PBS
5. turnaj 
24. 3. 2019
sportovní hala Radotín

6. turnaj
7. dubna 2019
sportovní hala Radotín

ŠPUNTI
4. setkání Sokol Pražský
13.4. 2019 
dívky
14.4. 2019 chlapci

Starší minižákyně 2006 U13

5. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatel:
Nobiles Nusle
HB Basket
Basket Slovanka
USK Praha

Starší minižáci 2006 - U13
4. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatelé:

F1: BŠ - Tygři Praha
     Sokol Pražský
     BA Sparta
 
F2: PORG Basket
     BK Kunratice
     Sokol Vyšehrad
     BK Kladno

Mladší minižákyně 2007 - U12

6. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:
HB Basket
BA Radotín
BA Sparta
BŠ Praha

Mladší minižáci 2007 - U12

5. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:

F1:BŠ Praha
    BK Kladno
    BA Sparta      

F2: Sokol Kbely
      Dubeč
      BA Radotín
      Sokol Vyšehrad

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31.3. 2019

Pořadatelé:

USK Praha
BŠ Praha
Sokol Žižkov
BC Wizards

Nejmladší minižáci 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31. 3. 2019

Pořadatelé:
BA Sparta
Sokol Pražský
Sokol Kbely
USK Praha
Sokol Dubeč
BA Radotín

 

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

69%

ne

 

22%

těsně unikla

 

8%

| celkový počet hlasů: 36 |

další ankety