Kluby chlapci

 

Starší minižáci 2006:

 

TJ Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz
www:www.spbasket.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz

www: www.basketbalova-skola.cz

 

NBK Praha 2006
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Sokol Kbely 
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa:Stroupežnického 2328, Praha 5, 150 00
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www:
www.basketkbely.cz

 

Jižní Supi
organizační pracovní: Vojtěch Svoboda
adresa: Brechtova 779/6 , Praha 4, 149 00
mobil: 604 983 100
e-mail: jiznisupi@seznam.cz
www: www.jiznisupi.cz


BK Kunratice DDM P10
organizační pracovník: Ing. Pavel Matys
adresa: U Průhonu 1099, Praha 7, 170 00
mobil: 728 703 218
e-mail: 
pmatys@csob.cz

 

So Do Po Štíři
organizační pracovník: Kateřina Kantová
adresa: Nad Rybníkem 182, Praha 9 - D. Počernice, 190 12
e-mail: tlacenka@seznam.cz

 

Žižkov Falcons
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

BK Kladno
organizační pracovník: Zbyněk Žák
adresa: Holandská 2477, Kladno, 272 01
e-mail: zaci@upcmail.cz

PORG Basket
organizační pracovník: Claudie Posuchová

adresa: ZŠ Pod Krčským lesem 25, Praha 4, 142 00
mobil: 736 410 003
e-mail: posuchova@novyporg.cz

 



Mladší minižáci 2007:

 

Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz 
www:
www.spbasket.cz

 

BŠ Praha
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: 
michalkovapetra@seznam.cz
www:
www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta 
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

Sokol Kbely
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Stroupežnického 2328, Praha 5, 15000
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz

 

NBK Praha 2007
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

BK Kladno
organizační pracovník: Mgr. Robert Fritsch
adresa: Na Vyhlídce 241, Slaný, 274 01
mobil: 732 720 214
e-mail: robert.fritsch.74@gmail.com

www: www.bkkladno.cz

 

Žižkov Falcons
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

 

Sokol Dubeč

organizační pracovník: Richard Walter
adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10 - Dubeč, 107 00
mobil: 724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz
www: 
www.sokoldubec.cz

 

BA Radotín

organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail:adamperinka@bkradotin.cz

 

 

Nejmladší minižáci 2008:

TJ Sokol Dubeč
organizační pracovník: Richard Walter
adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10 - Dubeč, 107 00
mobil:  724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz 
www:www.sokoldubec.cz

 

Sokol Kbely
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Stroupežnického 2328, Praha 5, 15000
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz 

 

NBK Praha 2008
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz


USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

BŠ Praha
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: 
michalkovapetra@seznam.cz
www: 
www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta 
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz 
www:
 www.spbasket.cz

 

Jižní Supi
organizační pracovní: Vojtěch Svoboda
adresa: Brechtova 779/6 , Praha 4, 149 00
mobil: 604 983 100
e-mail: jiznisupi@seznam.cz
www: www.jiznisupi.cz

 

BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail:adamperinka@bkradotin.cz


Pozvánka

3:3 Pohár PBS
4. turnaj VŠE Na Třebešíně
27. 1. 2019

ŠPUNTI
3. setkání Sokol Pražský
9.3. 2019 
dívky
10.3. 2019 chlapci

Starší minižákyně 2006 U13

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatel:
Nobiles Nusle
BŠ -Tygři Praha
Basket Slovanka
BA Sparta

Starší minižáci 2006 - U13
2. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:

F1: BŠ - Tygři Praha
      USK Praha
      Sokol Kbely

F2: PORG Basket
      Žižkov Falcons
      BK Kladno

Mladší minižákyně 2007 - U12

5. turnaj
9. - 10.3. 2019

Pořadatelé:
USK Praha
BA Radotín

Mladší minižáci 2007 - U12

3. turnaj
26. - 27.1.. 2019

Pořadatelé:

F1: Sokol Pražský
      BK Kladno
      BA Sparta
      NBK Praha

F2: Žižkov Falcons
      Sokol Kbely
      Sokol Vyšehrad
      Dubeč

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:

BŠ - Tygři Praha
HB Basket

Nejmladší minižáci 2008 - U11

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:
BA Sparta
Sokol Pražský
Sokol Kbely
Jižní Supi
NBK 2008


 

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

64%

ne

 

25%

těsně unikla

 

11%

| celkový počet hlasů: 28 |

další ankety