Kluby chlapci

 

Starší minižáci 2006:

 

TJ Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz
www:www.spbasket.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Basketbalová škola Praha 
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa:Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: michalkovapetra@seznam.cz

www: www.basketbalova-skola.cz

 

NBK Praha 2006
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

BA Sparta
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Sokol Kbely 
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa:Stroupežnického 2328, Praha 5, 150 00
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www:
www.basketkbely.cz

 

Jižní Supi
organizační pracovní: Vojtěch Svoboda
adresa: Brechtova 779/6 , Praha 4, 149 00
mobil: 604 983 100
e-mail: jiznisupi@seznam.cz
www: www.jiznisupi.cz


BK Kunratice DDM P10
organizační pracovník: Ing. Pavel Matys
adresa: U Průhonu 1099, Praha 7, 170 00
mobil: 728 703 218
e-mail: 
pmatys@csob.cz

 

So Do Po Štíři
organizační pracovník: Kateřina Kantová
adresa: Nad Rybníkem 182, Praha 9 - D. Počernice, 190 12
e-mail: tlacenka@seznam.cz

 

Žižkov Falcons
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

BK Kladno
organizační pracovník: Zbyněk Žák
adresa: Holandská 2477, Kladno, 272 01
e-mail: zaci@upcmail.cz

PORG Basket
organizační pracovník: Claudie Posuchová

adresa: ZŠ Pod Krčským lesem 25, Praha 4, 142 00
mobil: 736 410 003
e-mail: posuchova@novyporg.cz

 



Mladší minižáci 2007:

 

Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz 
www:
www.spbasket.cz

 

BŠ Praha
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: 
michalkovapetra@seznam.cz
www:
www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta 
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

Sokol Vyšehrad
organizační pracovník: Petr Ulrych
adresa: Renoirova 591, Praha 5, 152 00
mobil: 732 371 377
e-mail: 
ulrych18@seznam.cz
www: www.basketvysehrad.cz

 

Sokol Kbely
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Stroupežnického 2328, Praha 5, 15000
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz

 

NBK Praha 2007
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz

 

BK Kladno
organizační pracovník: Mgr. Robert Fritsch
adresa: Na Vyhlídce 241, Slaný, 274 01
mobil: 732 720 214
e-mail: robert.fritsch.74@gmail.com

www: www.bkkladno.cz

 

Žižkov Falcons
organizační pracovník: Jan Pospíšil
adresa: Radhošťská 5, Praha 3, 130 00
mobil: 602 346 870
e-mail: pospisil@basketzizkov.cz

 

Sokol Dubeč

organizační pracovník: Richard Walter
adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10 - Dubeč, 107 00
mobil: 724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz
www: 
www.sokoldubec.cz

 

BA Radotín

organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail:adamperinka@bkradotin.cz

 

 

Nejmladší minižáci 2008:

TJ Sokol Dubeč
organizační pracovník: Richard Walter
adresa: Nad Mlýnským potokem 8, Praha 10 - Dubeč, 107 00
mobil:  724 689 015
e-mail: richard.walter@sokoldubec.cz 
www:www.sokoldubec.cz

 

Sokol Kbely
organizační pracovník: Tomáš Hruška
adresa: Stroupežnického 2328, Praha 5, 15000
mobil: 724 055 655
e-mail: 
grusa@volny.cz
www: www.basketkbely.cz 

 

NBK Praha 2008
organizační pracovník: Mgr. René Štěpánek
adresa: Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00
mobil: 603 919 201
e-mail: 
akademie.praha@basket-nymburk.cz


USK Praha
organizační pracovník: Jan Prágr
adresa: Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
mobil: 602 472 280
e-mail: 
jenik.pragr@seznam.cz
www: www.uskpraha.cz

 

BŠ Praha
organizační pracovník: Petra Michálková
adresa: Na Hřebenkách 82, Praha 5, 150 00
mobil: 776 232 227
e-mail: 
michalkovapetra@seznam.cz
www: 
www.basketbalova-skola.cz

 

BA Sparta 
organizační pracovník: Pavel Šenk
adresa: Kuncova 1617, Praha 5 - Stodůlky, 150 00
mobil: 605 102 163
e-mail: 
info@basparta.cz
www: www.basparta.cz

 

Sokol Pražský
organizační pracovník: Renata Severová
adresa: Žitná 42, Praha 2, 12000
mobil: 731 117 084
e-mail: 
renata.severova@seznam.cz 
www:
 www.spbasket.cz

 

Jižní Supi
organizační pracovní: Vojtěch Svoboda
adresa: Brechtova 779/6 , Praha 4, 149 00
mobil: 604 983 100
e-mail: jiznisupi@seznam.cz
www: www.jiznisupi.cz

 

BA Radotín
organizační pracovník: Bc. Adam Peřinka
adresa: Zderazská 729, Praha 5, 153 00
mobil: 602 214 942
e-mail:adamperinka@bkradotin.cz


Pozvánka

3:3 Pohár PBS
5. turnaj 
24. 3. 2019
sportovní hala Radotín

6. turnaj
7. dubna 2019
sportovní hala Radotín

ŠPUNTI
4. setkání Sokol Pražský
13.4. 2019 
dívky
14.4. 2019 chlapci

Starší minižákyně 2006 U13

5. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatel:
Nobiles Nusle
HB Basket
Basket Slovanka
USK Praha

Starší minižáci 2006 - U13
4. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatelé:

F1: BŠ - Tygři Praha
     Sokol Pražský
     BA Sparta
 
F2: PORG Basket
     BK Kunratice
     Sokol Vyšehrad
     BK Kladno

Mladší minižákyně 2007 - U12

6. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:
HB Basket
BA Radotín
BA Sparta
BŠ Praha

Mladší minižáci 2007 - U12

5. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:

F1:BŠ Praha
    BK Kladno
    BA Sparta      

F2: Sokol Kbely
      Dubeč
      BA Radotín
      Sokol Vyšehrad

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31.3. 2019

Pořadatelé:

USK Praha
BŠ Praha
Sokol Žižkov
BC Wizards

Nejmladší minižáci 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31. 3. 2019

Pořadatelé:
BA Sparta
Sokol Pražský
Sokol Kbely
USK Praha
Sokol Dubeč
BA Radotín

 

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

69%

ne

 

22%

těsně unikla

 

8%

| celkový počet hlasů: 36 |

další ankety