Už víme termíny NF a Festivalů!

19.12.2018 17.11 | Sev | 92 přečtení

Přesto, že v soutěžích Přeboru Prahy jsme teprve v polovině soutěže, známe již termíny  a pořadatele finálových turnajů, tedy Národních finále a Festivalů.

Seznam pořadatelů Národních finále a Festivalů 2019

NEJMLADŠÍ MINIŽACTVO – U11

NÁRODNÍ FINÁLE U11 CHLAPCI (26.-28.4.2019)
OSTRAVA (BK Snakes OSTRAVA)
Kontakt: Petr Hála, M: 736 660 430, E:SnakesBK@seznam.cz
Web turnaje:

NÁRODNÍ FINÁLE U11 DÍVKY (26.-28.4.2019)
KARLOVY VARY (BK Loko KV) 

Kontakt: Roman Maleček, M: 602 415 281, e-mail:malecek@kastos.cz
Web turnaje: 

NÁRODNÍ FINÁLE U11 MIX (26.-28.4.2019)
Kontakt:  M.: , e-mail:
Web turnaje: 

 

MLADŠÍ MINIŽACTVO – U12

NÁRODNÍ FINÁLE U12 CHLAPCI (3.-5.5.2019)
DĚČÍN (BK Děčín)

Kontakt: Jakub Důra, M.: 730 510 015, e-mail:dura@bkdecin.cz
Web turnaje:

NÁRODNÍ FINÁLE U12 DÍVKY (3.-5.5.2019)
OSTRAVA (SBŠ Ostrava)

Kontakt:Kamil Havrlant, M: 736 643 517, e-mail:sbsostrava@seznam.cz
Web turnaje:

FESTIVAL U12 CHLAPCI (3.-5.5.2019)
Kontakt: , M:, e-mail:
Web turnaje: 

FESTIVAL U12 DÍVKY (3.-5.5.2019)
Kontakt: , M:, e-mail:
Web turnaje:

 

STARŠÍ MINIŽACTVO- U13

NÁRODNÍ FINÁLE U13 CHLAPCI (10.-12.5.2019)
PELHŘIMOV (BK Pelhřimov)
Kontakt: Ivo Rizák, M: 608 143 908, e-mail:bksojky@seznam.czWeb turnaje:

 

NÁRODNÍ FINÁLE U13 DÍVKY (10.-12.5.2019
CHOMUTOV (Levharti Chomutov)

Kontakt:Petr Drobný, M: 724 658 995, e-mail:p.drobny@seznam.cz

Web turnaje:

FESTIVAL U13 CHLAPCI  (10.-12.5.2019)
LITOMYŠL (BK Litomyšl)

Kontakt: Martin Šorf, M.:602 335 513, e-mail:martin.sorf@seznam.cz
Web turnaje:

FESTIVAL U13 DÍVKY (10.-12.5.2019)
BRANDÝS NAD LABEM

Kontakt: Petr Čeněk, M.: 739 038 499, e-mail: petrcenek@seznam.cz
Web turnaje:

 

zpět do novinek

Pozvánka

3:3 Pohár PBS
4. turnaj VŠE Na Třebešíně
27. 1. 2019

ŠPUNTI
3. setkání Sokol Pražský
9.3. 2019 
dívky
10.3. 2019 chlapci

Starší minižákyně 2006 U13

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatel:
Nobiles Nusle
BŠ -Tygři Praha
Basket Slovanka
BA Sparta

Starší minižáci 2006 - U13
2. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:

F1: BŠ - Tygři Praha
      USK Praha
      Sokol Kbely

F2: PORG Basket
      Žižkov Falcons
      BK Kladno

Mladší minižákyně 2007 - U12

5. turnaj
9. - 10.3. 2019

Pořadatelé:
USK Praha
BA Radotín

Mladší minižáci 2007 - U12

3. turnaj
26. - 27.1.. 2019

Pořadatelé:

F1: Sokol Pražský
      BK Kladno
      BA Sparta
      NBK Praha

F2: Žižkov Falcons
      Sokol Kbely
      Sokol Vyšehrad
      Dubeč

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:

BŠ - Tygři Praha
HB Basket

Nejmladší minižáci 2008 - U11

3. turnaj
19. - 20. 1. 2019

Pořadatelé:
BA Sparta
Sokol Pražský
Sokol Kbely
Jižní Supi
NBK 2008


 

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

64%

ne

 

25%

těsně unikla

 

11%

| celkový počet hlasů: 28 |

další ankety