Už víme termíny NF a Festivalů!

19.12.2018 17.11 | Sev | 297 přečtení

Přesto, že v soutěžích Přeboru Prahy jsme teprve v polovině soutěže, známe již termíny  a pořadatele finálových turnajů, tedy Národních finále a Festivalů.

Seznam pořadatelů Národních finále a Festivalů 2019

NEJMLADŠÍ MINIŽACTVO – U11

NÁRODNÍ FINÁLE U11 CHLAPCI (26.-28.4.2019)
OSTRAVA (BK Snakes OSTRAVA)
Kontakt: Petr Hála, M: 736 660 430, E:SnakesBK@seznam.cz
Web turnaje:

NÁRODNÍ FINÁLE U11 DÍVKY (26.-28.4.2019)
KARLOVY VARY (BK Loko KV) 

Kontakt: Roman Maleček, M: 602 415 281, e-mail:malecek@kastos.cz
Web turnaje: 

NÁRODNÍ FINÁLE U11 MIX (26.-28.4.2019)
Kontakt:  M.: , e-mail:
Web turnaje: 

 

MLADŠÍ MINIŽACTVO – U12

NÁRODNÍ FINÁLE U12 CHLAPCI (3.-5.5.2019)
DĚČÍN (BK Děčín)

Kontakt: Jakub Důra, M.: 730 510 015, e-mail:dura@bkdecin.cz
Web turnaje:

NÁRODNÍ FINÁLE U12 DÍVKY (3.-5.5.2019)
OSTRAVA (SBŠ Ostrava)

Kontakt:Kamil Havrlant, M: 736 643 517, e-mail:sbsostrava@seznam.cz
Web turnaje:

FESTIVAL U12 CHLAPCI (3.-5.5.2019)
Kontakt: , M:, e-mail:
Web turnaje: 

FESTIVAL U12 DÍVKY (3.-5.5.2019)
Kontakt: , M:, e-mail:
Web turnaje:

 

STARŠÍ MINIŽACTVO- U13

NÁRODNÍ FINÁLE U13 CHLAPCI (10.-12.5.2019)
PELHŘIMOV (BK Pelhřimov)
Kontakt: Ivo Rizák, M: 608 143 908, e-mail:bksojky@seznam.czWeb turnaje:

 

NÁRODNÍ FINÁLE U13 DÍVKY (10.-12.5.2019
CHOMUTOV (Levharti Chomutov)

Kontakt:Petr Drobný, M: 724 658 995, e-mail:p.drobny@seznam.cz

Web turnaje:

FESTIVAL U13 CHLAPCI  (10.-12.5.2019)
LITOMYŠL (BK Litomyšl)

Kontakt: Martin Šorf, M.:602 335 513, e-mail:martin.sorf@seznam.cz
Web turnaje:

FESTIVAL U13 DÍVKY (10.-12.5.2019)
BRANDÝS NAD LABEM

Kontakt: Petr Čeněk, M.: 739 038 499, e-mail: petrcenek@seznam.cz
Web turnaje:

 

zpět do novinek

Pozvánka

3:3 Pohár PBS
5. turnaj 
24. 3. 2019
sportovní hala Radotín

6. turnaj
7. dubna 2019
sportovní hala Radotín

ŠPUNTI
4. setkání Sokol Pražský
13.4. 2019 
dívky
14.4. 2019 chlapci

Starší minižákyně 2006 U13

5. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatel:
Nobiles Nusle
HB Basket
Basket Slovanka
USK Praha

Starší minižáci 2006 - U13
4. turnaj
16. - 17. 3. 2019

Pořadatelé:

F1: BŠ - Tygři Praha
     Sokol Pražský
     BA Sparta
 
F2: PORG Basket
     BK Kunratice
     Sokol Vyšehrad
     BK Kladno

Mladší minižákyně 2007 - U12

6. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:
HB Basket
BA Radotín
BA Sparta
BŠ Praha

Mladší minižáci 2007 - U12

5. turnaj
6. - 7. 4. 2019

Pořadatelé:

F1:BŠ Praha
    BK Kladno
    BA Sparta      

F2: Sokol Kbely
      Dubeč
      BA Radotín
      Sokol Vyšehrad

Nejmladší minižákyně 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31.3. 2019

Pořadatelé:

USK Praha
BŠ Praha
Sokol Žižkov
BC Wizards

Nejmladší minižáci 2008 - U11

6. turnaj
30. - 31. 3. 2019

Pořadatelé:
BA Sparta
Sokol Pražský
Sokol Kbely
USK Praha
Sokol Dubeč
BA Radotín

 

Anketa

Bude mít tvůj tým medaili z Přeboru Prahy?

ano

 

69%

ne

 

22%

těsně unikla

 

8%

| celkový počet hlasů: 36 |

další ankety